9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleMotocyklem huknął w samochód osobowy. Sprawca ukarany mandatem

Motocyklem huknął w samochód osobowy. Sprawca ukarany mandatem

Na łuku drogi relacji Kadzewo – Śrem zderzyły się motocykl i samochód osobowy. Interweniowała straż i policja. Sprawca zdarzenia został ukarany przez śremską drogówkę mandatem.

7 lipca na drodze powiatowej pomiędzy Kadzewem a Śremem doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazało, była to tylko kolizja drogowa, w której ucierpiał motocyklista. Obrażenia ciała kierującego jednośladem były jednak niegroźne i nie zdecydował się on na wezwanie na miejsce załogi karetki pogotowia. Także strażakom odmówił, gdy ci chcieli udzielić mu pierwszej pomocy.

Strażacy zneutralizowali wyciek z uszkodzonej kii i uprzątnęli miejsce zdarzenia. Policjanci zaś ustalili, kto doprowadził do zderzenia pojazdów.

Zdaniem funkcjonariuszy KPP Śrem do kolizji doprowadził kierujący motocyklem, który na łuku drogi przekroczył oś jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym, którym kierowała młoda kobieta, mieszkanka gminy Śrem.

Za popełnione wykroczenie drogowe policjanci nałożyli mandat karny na sprawcę.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...