31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaZaproszenie na wernisaż wystawy prac Katarzyny Słuchockiej
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zaproszenie na wernisaż wystawy prac Katarzyny Słuchockiej

W sobotę, 9 lipca w Muzeum Śremskim odbędzie się wernisaż wystawy prac Katarzyny Słuchockiej, architekt i profesor Politechniki Poznańskiej, która w wolnych chwilach oddaje się artystycznej pasji.

Dr hab. inż. arch. Katarzyna Słuchocka skończyła studia na Politechnice Poznańskiej. Jest absolwentką Instytutu Architektury i Planowania Przestrzennego Wydziału Budownictwa Lądowego. Dziś natomiast pracuje na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, w Instytucie Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu projektowania architektury, architektury wnętrz, malarstwa i rysunku.

Tworzy w dziedzinie projektowania, malarstwa, rysunku, a także fotografii. Swoją twórczość prezentowała na wielu wystawach indywidualnych (Austria, Niemcy, Polska) i zbiorowych (Belgia, Chiny, Czarnogóra, Grecja, Polska, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Jest autorką publikacji naukowych, kierownikiem badań naukowych, kuratorką wystaw, organizatorką konkursów i współorganizatorką konferencji. Refleksje na temat otaczającej nas przestrzeni oraz relacji sztuki czystej i projektowej wyraża także w poezji.

Wernisaż „Katarzyna Słuchocka – Kompozycja Otwarta” odbędzie się w sobotę, 9 lipca o godzinie 19.30. Wstęp wolny!

A tuż po nim odbędzie się kolejny koncert z cyklu Muza w Muzeum.

Zaproszenie na wernisaż wystawy prac Katarzyny Słuchockiej
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe