27.2 C
Śrem
niedziela, 14 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWjechał pod ciężarówkę. Trafił do szpitala
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Wjechał pod ciężarówkę. Trafił do szpitala

Transportem do szpitala zakończyło się czołowe zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki. Wypadek miał miejsce wczoraj, tj. 29 czerwca, w Dziećmierowie (gm. Kórnik). Z ustaleń policji wynika że kierowca osobówki wjechał wprost pod ciężarówkę.

Czołowe zderzenie w Dziećmierowe. Osobówka wjechała pod samochód ciężarowy

Wypadek miał miejsce 29 czerwca około godziny 13.30 na ulicy Dworcowej w pasie drogi wojewódzkiej 434 w Dziećmierowie (gm. Kórnik). Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Jednym z nich kierował obywatel Ukrainy. W wyniku wjechania VW pod ciężarowe renault, ranna została jedna osoba.

Kierowca volkswagena zabrany do szpitala

Pierwsi na miejscu pojawili się ratownicy ze stacji pogotowia w Kórniku. Zajęli się poszkodowanym kierowcą volkswagena. Następnie na zdarzenie dotarły kolejne służby ratownicze i policja. Strażacy przetransportowali poszkodowanego, ale przytomnego mężczyznę do szpitala. Pomocy po czołowym zderzeniu z ciężarówką nie wymagał kierujący renault.

Jak doszło do zderzenie pojazdów?

Wstępne ustalenia policji wskazują, że to obywatel Ukrainy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym renault. Najprawdopodobniej stało się tak z powodu alkoholu, jaki buzował w organizmie Ukraińca z volkswagena. Mężczyzna był nietrzeźwy.

 

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe