31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Chciała skakać z mostu

We wtorek, 29 czerwca policjanci z KPP w Śremie interweniowali w sprawie kobiety, która chciała skakać z mostu na obwodnicy. Udało im się ją od tego odwieść. Kobieta trafiła do szpitala.

Policjanci ze śremskiej patrolówki uratowali życie młodej kobiecie, która na obwodnicy Śremu chciała skoczyć z mostu. Interwencja miała miejsce we wtorek, 28 czerwca. – Około godz. 21.45, dyżurny śremskiej policji otrzymał informację o tym, że osoba przejeżdżająca obwodnicą Śremu widzi kobietę, która wchodzi na barierki mostu – wyjaśnia rzecznik.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego – st. asp. Michał Nowacki i sierż. szt. Marcin Szubarga. – Kiedy policjanci dojeżdżali do mostu, to zauważyli młodą kobietę, która znajdowała się już za barierkami i krzyczała, że skoczy z mostu. Mundurowi biegnąc w jej kierunku mówili, że chcą porozmawiać i ostatecznie wspólnymi siłami wciągnęli agresywną śremiankę na bezpieczną stronę mostu. Kobieta szarpała się i krzyczała. Policjantom udało się ją uspokoić. Wszystko dobrze się skończyło i ostatecznie kobieta trafiła do szpitala – relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska.

Oprac. DG

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe