4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWypadek sołtysa. Ze złamaniami trafił do szpitala

Wypadek sołtysa. Ze złamaniami trafił do szpitala

Krótko po godzinie 12 służby ratownicze z tereny gmin Dolsk oraz Śremu otrzymały informację o wypadku w Błażejewie. Auto osobowe uderzyło tam w drzewo.

Na miejsce udały się zastępy z OSP Dolsk oraz JRG Śrem, pogotowie ratunkowe oraz policja. Strażacy z Dolska ustabilizowali osobę poszkodowaną, która nie była zakleszczona we wraku. Poszkodowany mężczyzna był cały czas przytomny i w kontakcie z ratownikami.

Strażacy zdecydowali się na wycięcie części elementów karoserii, by bezpieczniej i sprawniej ewakuować rannego kierowcę, który trafił następnie do szpitala na badania.

Z naszych informacji wynika, że kierujący doznał m.in. złamań kości i ogólnych potłuczeń. Z pewnością są to obrażenia poważne, ale w momencie wypadku nie stanowiły one obrażeń zagrażających jego życiu. Po dokładnych badaniach w szpitalu będzie wiadomo więcej na temat stanu zdrowia poszkodowanego.

Ponadto, jak udało nam się ustalić, poszkodowany kierowca, który z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i swoim autem uderzył w drzewo, to jeden z sołtysów z gminy Dolsk.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...