17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościWażna informacja dla pacjentów śremskiego szpitala
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Ważna informacja dla pacjentów śremskiego szpitala

Od poniedziałku, 27 czerwca ruszy wymiana głównego aparatu RTG w Pracowni Badań Obrazowych. W związku z tym część pacjentów nie będzie mogła skorzystać z urządzenia. Utrudnienia potrwają co najmniej przez miesiąc.

Na stronie internetowej Szpitala Powiatowego w Śremie pojawił się ważny komunikat. Został on skierowany do pacjentów korzystających z usług Pracowni Badań Obrazowych.

Szanowni Pacjenci, informujemy, że od dnia 27 czerwca br. rozpocznie się proces wymiany głównego aparatu RTG w Pracowni Badań Obrazowych. Szacuje się, że prace związane z adaptacją pomieszczeń, instalacją urządzenia, a także uzyskania potrzebnych pozwoleń potrwają do końca lipca.

W związku z powyższymi ograniczeniami badania RTG dla Pacjentów posiadających skierowanie z placówek zewnętrznych nie będą mogły być zrealizowane w tym czasie w Szpitalu. Z uwagi na zaplanowane ograniczenia od 27 czerwca, Szpital zapewni ciągłość świadczeń badań RTG jedynie dla Pacjentów oddziałów szpitalnych, poradni, a także Pacjentów przyjętych w trybie pilnym. Przepraszamy Państwa za utrudnienia. Gwarantujemy, że nowszy sprzęt usprawni pracę Pracowni Obrazowej, a także wykonywane badania zyskają na jakości.

Oprac. DG

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe