17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportPuchary Green Bike Ligi rozdane
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Puchary Green Bike Ligi rozdane

W piątkowy wieczór oficjalnie podsumowano i zakończono rozgrywki piłkarskie halowej Green Bike Ligi organizowane przez Śremski Sport.

W tym roku uroczyste podsumowanie przeprowadzono na placu do imprez plenerowych Śremskiego Sportu, a poprowadził je Ryszard Mitmański. Po części oficjalnej, kiedy rozdano pucharu, nagrody i statuetki odbył się piknik integracyjny, podczas którego wymieniano poglądy na temat zakończonych rozgrywek, jak również ich przyszłości.

Przypomnijmy, że w tym roku z zmaganiach uczestniczyło 16 drużyn bez podziału na ligi. W pierwszej części sezonu rozegrano eliminacje, po których utworzono dwie grupy: mistrzowską i tą, która grała o miejsca 9-16.

Drugi rok z rzędu mistrzem został Breeding Center. Puchar dla najlepszej drużyny z rąk Łukasza Kaczmarka – przedstawiciela sponsora tytularnego firmy Green Bike odebrał kapitan Przemysław Flet. Srebro dla Totemu, a brąz dla PUH Cynk. Były także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Damian Owczarczak (PUH Cynk), dla króla strzelców Hubert Szyszka (Wanga), a po raz pierwszy przyznano nagrodę MVP, a więc najlepszego zawodnika ligi. To wyróżnienie spotkało Łukasza Jóźwiaka z Breeding Center.

 

A to ciekawe