31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremZ Józefem w aucie. Zaproszenie na samochodowy rajd nawigacyjny
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Z Józefem w aucie. Zaproszenie na samochodowy rajd nawigacyjny

Ksiąski Uniwersytet Entuzjastów Świata zaprasza do udziału w rajdzie samochodowym, który zaplanowano na sobotę, 25 czerwca. W tym roku do pokonania będzie około 100-kilometrowa trasa. Uczestnikom towarzyszyć będzie wyjątkowy gość.

Niecodzienny pasażer będzie podróżował w tym roku z uczestnikami samochodowego rajdu nawigacyjnego pn. „Z Józefem w aucie”. Któż to taki? Niech podpowiedzią będzie fakt, że rok 2022 został ogłoszony Rokiem Józefa Wybickiego z racji jego 200. rocznicy śmierci, która obchodzona była 10 marca. – W związku z tym stał się on głównym bohaterem, a zarazem przewodnikiem tegorocznej przygody rajdowej na czterech kółkach – wyjaśniają organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Uniwersytet Entuzjastów Świata w Książu Wlkp. Partnerami tego wydarzenia są Centrum Kultury Książ Wlkp., Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego oraz Liceum Ogólnokształcące w Śremie.

W tym roku na uczestników rajdu czeka około 100-kilometrowa trasa. Początek trasy zaplanowano na parkingu przy śremskim LO. UEŚ zapewnia, że przygód nie zabraknie. Należy sobie zarezerwować około 5 godzin, które upłyną na wykonywaniu ciekawych zdań i rozwiązywaniu zagadek.

Organizatorzy tego wydarzenia czekają na zgłoszenia do 22 czerwca na adres: domkultury@ck-ksiazwlkp.pl lub przez formularz Google dostępny na stronie Centrum Kultury Książ Wlkp. Wpisowe wynosi 60 zł za auto, płatne na konto UEŚ lub w dniu rajdu w biurze zawodów – 80 zł.

Szczegóły na poniższych zdjęciach.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe