10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościVII Gajowy Spacer trwa w najlepsze!

VII Gajowy Spacer trwa w najlepsze!

I Ciebie nie może zabraknąć w Gaju, gdzie w najlepsze trwa VII Gajowy Spacer! Powrót wydarzenia po przerwie pandemicznej okazał się nad wyraz udany!

Miło po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 znów spotkać się w Gaju z tymi wspaniałymi ludźmi, którzy otaczają miłością wszystkie czworonożne zwierzaki, jakie znalazły tymczasowy dom w schronisku. To właśnie oni od lat stoją za organizacją Gajowego Spaceru. Ten najnowszy właśnie trwa.

– Wielu z nas się zna, wielu także przyjeżdża tutaj z adopciakami, pieskami, które zostały im przez nas oddane do adopcji – mówi Piotr, wolontariusz z Gaju. – Miło zobaczyć te uśmiechnięte twarze właścicieli oraz same czworonogi, które jak widać mają się dobrze w adopcyjnym domu – dopowiada.

Impreza, która jeszcze trwa, cieszy się w tym roku niebywałą frekwencją. Organizatorzy trochę się o nią obawiali, ale bezpodstawnie. Widać, że wyposzczeni pandemicznymi obostrzeniami przyjaciele Gaju, nie mogli się doczekać tej imprezy. Tym bardziej, że w minionych latach, właśnie z powodu COVID-19, się ona nie odbyła.

W trakcie dzisiejszego dnia nie tylko można zabrać gajowego pieska na spacer, czy też przyjechać ze swoim czworonogiem w to wspaniałe miejsce. Także można skosztować potraw z grilla, porozmawiać z behawiorystą Grzegorzem, oraz spotkać przemiły duet Jacek i Diego, którzy są ambasadorami Schroniska w Gaju. Ta para, którą z pewnością już poznaliście, szykuje się w najbliższym czasie do kolejnej wycieczki motocyklowej.

Cały dochód z dzisiejszej imprezy na świeżym powietrzu trafi na rzecz Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju, która prowadzi schronisko. Im więcej nas się w Gaju pojawi, im więcej fantów zostanie sprzedanych, wylicytowanych przedmiotów czy kupionych losów w loterii fantowej – tym więcej złotówek trafi do Gaju. A w międzyczasie więcej czekających na adopcję psów będzie miało okazję na dłużej opuścić kojce i kto wie, może dzisiejszy dzień okaże się dla nich szczęśliwy i trafią do kochającego domu? Tego im życzę.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...