10.5 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościFestyn rodzinny w Słonecznej Gromadzie

Festyn rodzinny w Słonecznej Gromadzie

To już tradycja! W Przedszkolu Słoneczna Gromada na początku czerwca odbywa się festyn rodzinny. Nie inaczej było w tym roku. Atrakcji nie brakowało!

W sobotę, 4 czerwca w ogrodzie Słonecznej Gromady zrobiło się gwarno i wesoło. O godzinie 10.00 rozpoczął festyn rodzinny, który zainaugurowały występy przedszkolaków. Każda z grup przygotowała swój program artystyczny.

Następnie uczestnicy zostali zaproszeni do korzystania z zaplanowanych atrakcji. A tych nie brakowało. Były dmuchańce, malowanie twarzy, maskotki, wata cukrowa, lody, ciasta i kiełbaski z grilla, a nawet pokaz przygotowany przez ekipę z KT24.

Ku uciesze najmłodszych, zaproszenie organizatorów przyjęli druhowie z OSP Wyrzeka, którzy zaprezentowali wóz strażacki. Dzieci mogły zajrzeć do środka i poznać zastosowanie narzędzi ratowniczych.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...