31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleCiężarówka zahaczyła o osobówkę. W aucie było małe dziecko
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Ciężarówka zahaczyła o osobówkę. W aucie było małe dziecko

Kobieta z małym dzieckiem może mówić o dużym szczęściu. O jej auto zahaczył kierowca ciężarówki z naczepą. Na szczęście ani kobiecie ani też jej małemu synkowi nic się nie stało. Kierujący ciężarówką ma do zapłacenia mandat.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na Jezioranach doszło w miniony wtorek, 31 maja o godz. 16.40. – Z ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, na której była jeszcze koparka, 39-letni mieszkaniec Wrześni, wykonując manewr skrętu nie zachował bezpiecznej odległości od prawidłowo zaparkowanego vw passata, zahaczył o ten pojazd wyrywając pokrywę bagażnika i powodując, że auto się przemieściło – relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Warto jednak podkreślić, że sytuacja była niebezpieczna, bowiem w vw siedziała młoda mieszkanka gminy Dolsk wraz ze swoim synkiem.

– Policjanci zakończyli sprawę w postępowaniu mandatowym. Kierujący ciężarówką, który był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 złotych – dodaje rzecznik.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe