10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościTak świętowano Dzień Dziecka w Nochowie

Tak świętowano Dzień Dziecka w Nochowie

W niedzielę, 29 maja w Nochowie znów było wesoło i kolorowo. A wszystko to za sprawą festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który zorganizował sołtys wraz z radą sołecką, przy wsparciu sponsorów.

Jedno można powiedzieć śmiało – takich imprez mieszkańcy są spragnieni. W niedzielne popołudnie na terenach rekreacyjnych w Nochowie zrobiło się gwarnie i wesoło. Organizatorzy festynu postarali się, by ten dzień był dla najmłodszych bardzo wyjątkowy. Zaplanowano szereg atrakcji. Były dmuchańce oraz maskotki, które częstowały słodkościami i zapraszały do wspólnej zabawy. Animacje dla dzieci poprowadził ulubiony Wujek Barti.

Fot. D. Górna

Dzieci chętnie malowały swoje twarze i korzystały z przejażdżki Tymiankiem i Ksantim – kucykami ze stajni Balios w Gaju. O dobrą zabawę zadbali również strażnicy miejscy oraz druhowie OSP Śrem, którzy zaprezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...