15.6 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościZaśpiewali z okazji Dnia Mamy. Popłynęły łzy…
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zaśpiewali z okazji Dnia Mamy. Popłynęły łzy…

To było bardzo wyjątkowe popołudnie. W środę, 25 maja w sali widowiskowej Klubu Relax młodzi wokaliści ze Studia Piosenki Melody dali wspaniały koncert. Najpiękniejsze utwory wykonali specjalnie dla swoich ukochanych mam. Pojawiły się łzy wzruszenia.

Na ten moment czekali bardzo długo. Za nimi wiele długich prób. Mowa oczywiście o młodych wokalistach szkolących się w Studio Piosenki Melody, pod dyrekcją Julii Bartkowiak-Wojciechowskiej.

– Dziś wystąpią dla państwa bardzo zdolne dzieci i młodzież, które już nie mogły się doczekać tego koncertu. Bardzo ciężko pracowali i dziś, mam nadzieję, będą z siebie bardzo zadowoleni. Jest to wyjątkowy koncert, nie tylko z okazji Dnia Mamy, bowiem dziś, po raz pierwszy, każdy uczestnik warsztatów w Melody będzie miał możliwość zaprezentowania się w solowym fragmencie. Jest to naprawdę ważny moment, ponieważ dla niektórych będzie to pierwszy solowy fragment zaśpiewany do mikrofonu podczas występu na scenie – wspomniała na wstępie Julia Bartkowiak-Wojciechowska.

Koncert otworzyły bardzo popularne w ostatnim czasie utwory „Szary świat” (Sanah&Kwiat Jabłoni) oraz „Możesz wszystko” (Tabb & Sound’n’Grace). Tego popołudnia usłyszeliśmy także piękne i zarazem wzruszające wykonanie piosenek „Ramię w ramię” (Viki Gabor& Kayah) oraz „Dom” (Cleo). Z pewnym sentymentem wysłuchaliśmy także „A ja wolę moją mamę” (Majka Jeżowska) oraz finałowy utwór „Pokaż na co cię stać” (Feel).

Koncert poprowadziła Michalina Napieraj, była uczestniczka muzycznych warsztatów. Natomiast wokalistom akompaniował Leszek Wawrzynowicz, który już od niemal 10 lat, czyli od początku istnienia Studio Piosenki Melody, wspiera młodych artystów.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe