4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnalePijany gość weselny wpadł pod samochód

Pijany gość weselny wpadł pod samochód

Wiele szczęścia miał 25-letni gość weselny, który w noc z piątku na sobotę został potrącony przez dostawcze auto. Mężczyzna w stanie ewidentnie wskazującym karetką pogotowia trafił do szpitala.

Do wspomnianego zdarzenia drogowego doszło około godziny 2.30 na trasie wojewódzkiej DW 310 relacji Śrem – Czempiń.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że 25-letni pieszy szedł nieprawidłową stroną drogi, bez elementów odblaskowych i wtargnął pod ciężarówkę. Jak się okazało 25-latek był nietrzeźwy, miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Natomiast kierujący Iveco Daily był trzeźwy – przekazuje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie.

Młody mężczyzna, który otarł się o śmierć może mówić o sporym szczęściu. – Wstępnie wszystko wskazuje na to, że 25-latek nie doznał poważniejszych, zagrażających życiu obrażeń ciała – dodaje funkcjonariuszka miejscowej policji.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...