4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościPogoda pokrzyżowała im plany

Pogoda pokrzyżowała im plany

Na pogodę nie ma silnych. Przekonali się o tym wszyscy, którzy chcieli odwiedzić kórnickie Arboretum. Obiekt został zamknięty dla zwiedzających.

Kto wiosną nigdy nie był w kórnickim Arboretum, ten nich żałuje. Najbliższa okazja do odwiedzenia tego pięknego obiektu nadarzy się tylko, gdy warunki pogodowe na to pozwolą. Właśnie z powodu pogody Arboretum postanowiło – z przykrością – zamknąć się na zwiedzających.

W piątek pojawił się komunikat mówiący, że z przykrością, ale w związku z warunkami pogodowymi oraz ostrzeżeniami IMGW przed silnym wiatrem Arboretum będzie zamknięte. W związku z tym również wszystkie wydarzenia w tym kórnickim obiekcie, które były zaplanowane na sobotę zostały odwołane. Optymistyczne prognozy na niedzielę skłaniają się ku temu, że w niedzielę obiekt jednak będzie można odwiedzić.

❗️❗️❗️ SOBOTA 21.05.2022 – ARBORETUM NIECZYNNE ❗️❗️❗️

Z przykrością informujemy, iż w związku z warunkami pogodowymi…

Opublikowany przez Arboretum Kórnickie Piątek, 20 maja 2022

– Za nagłe zmiany bardzo przepraszamy, jednakże wasze bezpieczeństwo Drodzy Zwiedzający jest dla nas najważniejsze – dodają przedstawiciele Arboretum w Kórniku.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...