15.6 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremKolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, przy dużym wsparciu pracowników Komendy Powiatowej Policji w Śremie oraz druhów OSP Dolsk przygotowała kolejną partię darów, które trafiły już do obywateli Ukrainy.

– W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z panem Jakubem Tylmanem z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, dary z naszej zbiórki trafią na front. Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy z potrzeby serca odpowiedzieli na policyjny apel, a szczególnie strażakom ochotnikom z Dolska – informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Zbiórka darów to efekt współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, która organizowała transport, KPP w Śremie oraz OSP Dolsk.

– Po raz drugi mł. asp. Mateusz Snela, kierownik posterunku policji w Książu Wielkopolskim i jednocześnie główny organizator naszej zbiórki, zebrane rzeczy przekazał panu Jakubowi Tylmanowi, który organizował przewiezienie dużego transportu darów do Lwowa, a stamtąd trafią one na front – dodaje rzecznik i przy okazji pięknie dziękuje wszystkim, którzy z potrzeby serca odpowiedzieli na apel mundurowych i włączyli się w trzeci etap policyjnej zbiórki.

– Tym razem szczególne podziękowania kierujemy do strażaków ochotników z OSP KSRG Dolsk. Dziękujemy za Waszą ogromną hojność i zaangażowanie, które pozwoliło nam przekazać kolejne środki medyczne, higieniczne, koce i żywność dla potrzebujących, walczących o wolność swojego kraju dotkniętego straszną tragedią jaką jest wojna – podkreśla E. Kasińska.

Oprac. DG

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe