17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościMakabryczny wypadek w Pyszącej. Piłą łańcuchową rozciął sobie nogę
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Makabryczny wypadek w Pyszącej. Piłą łańcuchową rozciął sobie nogę

Do mrożącego krew w żyłach wypadku doszło 18 maja w Pyszącej. Tam mężczyzna piłą łańcuchową rozciął sobie nogę, która bardzo obficie krwawiła. Na pogotowie trafił… policyjnym radiowozem.

Zdarzenie miało na szczęście pozytywny finał, a wielką w tym rolę odegrali policjanci z KPP Śrem, którzy znaleźli się we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Patrol w trzyosobowym składzie mł. asp. Maciej Kaniewski, sierż. szt. Mariusz Półrolniczak oraz post. Magdalena Jurga pełnili służbę w Pyszącej, gdy doszło do zdarzenia.

– Około godz. 13.00, w Pyszącej do policjantów śremskiej drogówki podjechał kierujący fiatem mężczyzna, który poinformował, że na terenie swojej posesji używał piły łańcuchowej i w pewnym momencie doszło do wypadku – doznał bardzo poważnego rozcięcia nogi i pojawiło się obfite krwawienie. Mężczyzna opatrzył sobie nogę i chciał dojechać do szpitala, ale zaczęło mu się robić słabo i boi się sam jechać dalej – przebieg zdarzenia z udziałem policjantów relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Policjanci zabrali poszkodowanego do radiowozu i pomknęli na sygnałach świetlnych oraz dźwiękowych w stronę SOR śremskiego szpitala, gdzie poszkodowany otrzymał pomoc ze strony medyków.

– Rannemu mieszkańcowi gminy Książ Wielkopolski życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – dodaje funkcjonariuszka policji.

Źródłofot. Pixabay
Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe