10.5 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKlasyki jednośladów odwiedzą Śrem

Klasyki jednośladów odwiedzą Śrem

Szykuje się nie lada atrakcja dla miłośników jednośladów. Po przerwie wraca Wielkopolski Rajd Starych Motocykli. Trasa przejazdu motocykli 30-letnich oraz starszych wiedzie przez Śrem.

28 maja przez Śrem przejedzie kawalkada motocykli 30-letnich i starszych. Nasze miasto znalazło się na liście tych miejscowości, przez które przejedzie Wielkopolski Rajd Starych Motocykli. Wg organizatorów zabytkowe jednoślady w naszym mieście pojawią się między 13.30 a 14.00. Co więcej, kawalkada motocykli zatrzyma się na śremskim rynku, gdzie będzie można podziwiać te piękne jednoślady, zrobić im zdjęcia czy porozmawiać z właścicielami tych bez wątpienia pięknych maszyn.

Wielkopolski Rajd Starych Motocykli wyruszy z Poznania, a jego meta znajdować się będzie w Lesznie. Przejazd przez Wielkopolskę ma charakter wyłącznie turystyczno-rekreacyjny.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...