18 C
Śrem
niedziela, 25 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaTeatr Fuzja z okazji Dnia Dziecka

Teatr Fuzja z okazji Dnia Dziecka

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko oraz Teatr Fuzja zapraszają na święto teatru i muzyki. Dnia 1 czerwca o godz. 17:00 na scenie śremskiego kina najmłodsi widzowie zobaczą „Pograjki”.

Beat-box, rockowe zaklinanie zimy, melancholijne akordeony i skoczne harmonijki. Po prostu Fuzyjna Bomba energii, dźwięków i melodii, które zawsze nuci się po spektaklach. Wszystko przepełnione humorem i pozytywną energią, bo POGRAJKI to zarówno przedstawienie, jak i koncert, w trakcie którego na scenie spotykają się bohaterowie z różnych spektakli Teatru Fuzja: szalona Ciocia Jadzia, kultowy Reksio, Misiek Porządnisiek, zakręcony Gołąb, rapujący Renifer i Kura oraz wielu innych – czytamy na stronie Śremskiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 20 złotych (dzieci) i 25 zł (dorośli) do nabycia w BOK ŚOK, kasie Kinoteatru Słonko lub poprzez serwis bilety24.pl pod linkiem.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...