4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaWażneEleni zachwyciła śremską publiczność

Eleni zachwyciła śremską publiczność

Eleni co kilka lat gości w Śremie i zawsze jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej było w czwartkowy wieczór. 12 maja sala widowiskowa Muzeum Śremskiego wypełniła się po brzegi.

Bilety na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. Wielu śremian musiało obejść się smakiem. Niektórzy próbowali kupić wejściówki w dniu koncertu. Nie od dziś wiadomo, że Eleni elektryzuje publiczność i od wielu lat ma stałe grono fanów. Również wśród śremian.

fot. B. Barwiński

Na scenie Eleni pojawiła się w towarzystwie muzyków i zarazem kompozytorów, z którymi występuje już od 45 lat. Są to Aleksander Białous oraz Kostas Dzokas. – Witamy państwa bardzo gorąco i serdecznie. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli państwo ten dzisiejszy wieczór spędzić z nami i naszymi piosenkami. Popłyniemy w taką sentymentalną podróż w czasie, gdzie zaśpiewamy nasze stare piosenki, nowe utwory oraz greckie ballady i trochę refleksyjne nuty. Jeśli znacie i pamiętacie te piosenki, to proszę zaśpiewajcie razem z nami – zachęcała artystka.

Publiczność wysłuchała prośby Eleni i wspólnie z piosenkarką wykonała kilka największych przebojów, takich jak „Muzyka twoje imię ma” czy „Na wielką miłość”.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...