14.8 C
Śrem
sobota, 21 maja, 2022

Strona główna Aktualności Wyskoczył z balkonu na 4. piętrze. Zginął na miejscu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Wyskoczył z balkonu na 4. piętrze. Zginął na miejscu

Dramat w Kórniku. Z jednego z mieszkań na 4 piętrze wyskoczył mężczyzna. Zginął na miejscu. W Czmoniu z kolei ujawniono zwłoki kobiety.

Do tragicznych wydarzeń w Kórniku doszło dzisiejszego popołudnia. Z jednego z mieszkań na czwartym piętrze wyskoczył mężczyzna. Mieszkaniec Kórnika przeszedł przez barierki balkonu i skoczył.

Do poszkodowanego wezwano pogotowie ratunkowe. Medycy podjęli próbę ratowania mężczyzny, ale nie przyniosła ona skutku. Stwierdzono zgon. Na miejscu pojawili się również strażacy i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

W tym samym czasie na terenie gminy Kórnik miało miejsce kolejne zdarzenie. Z uwagi na to, że strażacy z Kórnika zajęci byli przy skoczku, na miejsce wysłali OSP Czmoń oraz JRG Śrem.

Strażacy wezwani zostali do otwarcia mieszkania, wewnątrz którego znajdować się miała kobieta, z którą nie było kontaktu. Strażacy siłowo weszli do mieszkania, ale odstąpili od czynności ratunkowych. Na ciele kobiety widać było znaczne plamy opadowe, co może sugerować, że nie żyła ona od dłuższego czasu.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Policjant udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Nietrzeźwy miał prawie 2 promile

Sytuacja miała miejsce dziś, tj. 20 maja na ul. Chłapowskiego, między blokami w Śremie. Łukasz Góra poruszając się samochodem niemal zderzył się z pijanymi...

Pożar traktora w Rusocinie

W piątek, o godzinie 11.25 wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Rusocinie. Zgłaszający poinformował o pożarze traktora, który znajdował...

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

- W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z...