18 C
Śrem
niedziela, 25 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportLiga zakończona, puchary rozdane

Liga zakończona, puchary rozdane

Zakończyła się pierwsza edycja Dolskiej Ligi Siatkówki. Przypomnijmy, że mistrzostwo zdobyła ekipa Nochowo Team, a puchary otrzymali wszyscy uczestnicy.

W sobotnie popołudnie w sali MGOSiR Dolsk rozegrano ostatnią, szóstą rundę spotkań zmagań organizowanych przez UKS Kusy Dolsk i miejscowy OSiR. Już przed nią wiadome było, że w końcowej klasyfikacji nic się nie zmieni. Niemniej, jednak UKS Kusy chciał się zrewanżować ekipie Nochowo Team za porażkę, a lider miał ambicje, aby zakończyć zmagania z kompletem zwycięstw i punktów. Cel osiągnęli gospodarze. Siatkarze z Dolska ograli mistrzów 3:0, ale drużynie Dariusza Ciszewicza porażka ta w żaden sposób nie popsuła humorów i nie przeszkodziła w tym, aby hucznie fetować sukces.

Ambitnie podeszli także siatkarze Szerszeni z Kościana, którzy zamykali stawkę. Po pięciu z rzędu porażkach chcieli zakończyć ligę fajnym akcentem i to im się udało. Po pięciosetowym boju pokonali bowiem MKS Jarocin 3:2 i pokazali, że forma zwyżkuje.

Pamiątkowe zdjęcie uczestników tegorocznej edycji Dolskiej Ligi Siatkówki

Na zakończenie Wojciech Dudziński – prezes UKS Kusy, wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe puchary i zapewnił, że rozgrywki będą kontynuowane, a kto wie, czy nie w szerszym gronie, bo są kolejne zespoły, które chciałyby dołączyć. To z kolei sprawi, że liga będzie jeszcze ciekawsza.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...