31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremMajowe granie w Śremskim Sporcie
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Majowe granie w Śremskim Sporcie

W sobotni wieczór, 7 maja w Śremskim Sporcie było wielkie granie. I wcale nie mamy tu na myśli rozgrywek sportowych, a koncert rockowy, który przyciągnął sporą publiczność. Na scenie wystąpili ulubieńcy śremskiej publiczności – energetyczny Korek oraz fenomenalna Roxana Tutaj & Good Omen.

Takie wieczory zapamiętuje się na dłużej. W sobotę, 7 maja Śremski Sport zaprosił mieszkańców na dużą dawkę dobrych brzmień. Tego wieczoru, w ogrodzie przy ul. Staszica, odbył się koncert. Tuż po godzinie 19.00 na scenie pojawił się Daniel Cicharski, który przedstawił gwiazdy tego wydarzenia. Jako pierwszy wystąpił Korek, który zaprezentował autorskie utwory i kilka znanych polskich przebojów. Nam w ucho wpadł kawałek Kory.

Fot. D. Górna

Następnie publiczność do tańca porwała charyzmatyczna Roxana Tutaj & Good Omen. Ale nie tylko pokarm dla duszy królował tego dnia w ogrodzie Śremskiego Sportu. O pełne żołądki zadbała ekipa ze Strefy Smaku Starego Kasyna. Największą popularnością cieszyły się karkówka i napoje chłodzące.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe