14.8 C
Śrem
sobota, 21 maja, 2022

Strona główna Sport Zdobyli 10 kilogramowy puchar!
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Zdobyli 10 kilogramowy puchar!

Pełnym sukcesem drużyny LKS Lubiatowo zakończył się udział w XIX Otwartym Turnieju „Olimpia CUP” w miejscowości Rusko (gmina Jaraczewo). Ekipa Krystiana Mejzy wygrała turniej i zdobyła ważący 10 kg puchar, który wręczyła minister Marlena Maląg.

Organizatorem turnieju był prezes LKS Olimpia Strzyżewo – Sławomir Gruchała, który zadbał o odpowiednią oprawę i cenne nagrody. 8 zespołów walczyło bowiem o nagrodę główną w wysokości 1500 złotych, a także okazały, bo mierzący 80 cm i ważący blisko 10 kg puchar.

Rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym 1×15 minut. Piłkarzy LKS Lubiatowo czekało więc 7 pojedynków. Jak się okazało reprezentanci powiatu śremskiego nie dali rywalom cienia szans, a także nie pozostawili żadnych złudzeń, który zespół był najlepszy. Wygrali wszystkie spotkania: Myrol 4:0, LZS Brzóstów 10:0, Leotrans 2:0, LZS Zalesie 4:1, Orły Welesa 3:1 i MTS Rozdrażew 5:0.

Łupem zawodników LKS Lubiatowo padły także wyróżnienia indywidualne. Mateusz Dziubałka został najlepszym bramkarzem turnieju, a Kamil Szymandera z dorobkiem 11 goli królem strzelców. Statuetkę dla najlepszego zawodnika LKS otrzymał z kolei Tobiasz Aksamit, który co prawda nie zdobył żadnego gola, ale miał najwięcej asyst.

Dla takich chwil warto żyć – powiedział Krystian Mejza, prezes LKS Lubiatowo. – Dziękuję chłopakom za kawał dobrej roboty. Od początku do końca byli bardzo zmotywowani, aby zdobyć to trofeum i tak też się stało. Wygraną przeznaczymy na zakup toreb sportowych dla chłopaków – dodał.

LKS Lubiatowo reprezentowali: Mateusz Dziubałka, Patryk Ostrowski, Dominik Ostrowski, Mikołaj Ostrowski, Mikołaj Marciniak, Filip Marciniak, Bartosz Bręgiel, Tobiasz Aksamit, Kamil Szymandera, Tomasz Malicki oraz Szymon Kędziora.


LKS Lubiotowo nie miał sobie równych i z kompletem zwycięstw wygrał Turniej Olimpia CUP

A to ciekawe

Policjant udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Nietrzeźwy miał prawie 2 promile

Sytuacja miała miejsce dziś, tj. 20 maja na ul. Chłapowskiego, między blokami w Śremie. Łukasz Góra poruszając się samochodem niemal zderzył się z pijanymi...

Pożar traktora w Rusocinie

W piątek, o godzinie 11.25 wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Rusocinie. Zgłaszający poinformował o pożarze traktora, który znajdował...

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

- W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z...