9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚwiętowali, rywalizując o Puchar Starosty

Świętowali, rywalizując o Puchar Starosty

Miłośnicy gry w boule Święto Konstytucji uczcili na sportowo, grając na ogólnopolskim turnieju w Śremie. 74 zawodniczek i zawodników z całej Polski rywalizowało o puchary Starosty Śremskiego w turnieju dubletów.

Zawody odbywały się na bulodromie Śremskiego Klubu Przyjaciół Petanque „Buler” w dniu 3 maja.

Turniej dubletów rozegrany został systemem siedmiu rund, a jego wyniki zaliczały się do ogólnopolskiego rankingu zawodników licencjonowanych. W zawodach wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z klubów petanki z całej Polski.

Reprezentowali kluby z Myślenic, Szczecina, Wrocławia, Leszna, Lubonia, Liskowa, Góry, Jedliny Zdrój, Dzierżoniowa i z Kamionek.

Zwyciężyła drużyna złożona z zawodników: Paweł Pieprzyk (śremianin, reprezentujący klub z Wrocławia) i Rafał Grzelczak (Leszno). Drugie miejsce zajęła drużyna z Liskowa: Konrad Broniecki i Marek Broniecki, a trzecie Maciej Kiepsch i Błażej Twardowski z Myślenic.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...