31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościW Dolsku stanie mammobus
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

W Dolsku stanie mammobus

Mieszkanki gminy Dolsk urodzone w latach 1953-1972 mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, które odbędą się w piątek, 6 maja w Dolsku.

Organizatorem akcji jest Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu. Jest to jednostka diagnostyczna, posiadająca status Ośrodka Referencyjnego w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego Siemens. Mammobusy OPEN są wyposażone w najnowocześniejsze mammografy cyfrowe.

Badania prowadzone będą 6 maja w godzinach 15.00-17.00. Mammobus stanie przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dolsku, ul. Kościelna 20.

Kobiety, które chcą skorzystać z badania muszą dokonać rezerwacji. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 61 855 75 28 lub drogą mailową, wysyłając wiadomość wraz z telefonicznym numerem kontaktowym na adres mammobus@open.poznan.pl.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie – openbadania.pl, natomiast informacje o zaletach mammografii oraz celowości badań zostały umieszczone w witrynie open.poznan.pl/qa/

Fot. materiał organizatora
Poprzedni artykułMural, jak marzenie!
Następny artykułTu nadal znajdziesz pomoc

A to ciekawe