4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZłodziej tożsamości działał również na naszym terenie?

Złodziej tożsamości działał również na naszym terenie?

Poznańska policja prowadzi sprawę mężczyzny nn, który podejrzewany jest o kradzież tożsamości i zawieranie umów na dane właścicieli skradzionych dokumentów. Mundurowi publikują wizerunek poszukiwanego.

„Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!” – grzmi Komenda Miejska Policji w Poznaniu i publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny. – Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu – wyjaśnia Marta Mróz, z KMP Poznań. – Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowlanego – dodaje.

Policjanci podejrzewają, że poszukiwany mężczyzna działał również na terenie Kościana, gdzie doszło do przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej.

Policjanci mają również podstawy ku temu, aby wierzyć, że poszukiwany mężczyzna działał również na terenie innych powiatów. Skoro dokonywał oszustw na terenie powiatu kościańskiego, niewykluczone, że również przestępstw o podobnym charakterze dokonywał na terenie powiatu śremskiego.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość! – zapewnia Marta Mróz.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...