4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościDolskPrzedszkolaki stworzyły zabawki sensoryczne

Przedszkolaki stworzyły zabawki sensoryczne

W holu UMiG w Dolsku można oglądać wystawę, na której zaprezentowane zostały zabawki sensoryczne, wykonane przez przedszkolaki z Wieszczyczyna. Dzieciom pomogli w tym zadaniu rodzice.

Prezentowane w holu UMiG w Dolsku zabawki sensoryczne to prace wykonane w ramach konkursu „Zabawka sensoryczna”, zorganizowanym dla dzieci z przedszkola w Wieszczyczynie. W przygotowanie zabawek zaangażowali się także rodzice przedszkolaków. Konkurs został rozstrzygnięty w środę 13 kwietnia.

Fot. Przedszkole w Wieszczyczynie

Głównym celem przedsięwzięcia było stworzenie zabawki pobudzającej zmysły. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością, czego najlepszym potwierdzeniem jest oryginalność przygotowanych zabawek. Z tego też powodu organizatorzy konkursu postanowili wszystkim autorom przyznać zaszczytne pierwsze miejsce. Uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez radę rodziców.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...