17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaPomoc dla UkrainyDrugi transport policyjnych darów wkrótce ruszy do Lwowa
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Drugi transport policyjnych darów wkrótce ruszy do Lwowa

To było do przewidzenia. Akcja zapoczątkowana przez Mateusza Snelę z KPP Śrem nie skończy się na jednym razie. Już niebawem dary z drugiej policyjnej zbiórki trafią do potrzebujących w Lwowie.

Dziś w KPP Śrem zakończył się drugi etap policyjnej zbiórki darów dla potrzebujących i walczących o wolność Ukrainy. Akcja, którą zapoczątkował mł. asp. Mateusz Snela szybko zyskała na popularności i ludzie dobrego serca gromko się w nią włączyli, dostarczając najpotrzebniejsze rzeczy. Tym razem do policyjnego przedsięwzięcia włączył się również Jakub Tylman, dyrektor szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie.

Policyjne podarki trafiły właśnie do szkoły, skąd w większym transporcie niebawem ruszą w dalszą drogę w kierunku Lwowa, gdzie zostaną przekazane dalej i rozdysponowane potrzebującym osobom, które zdecydowały się zostać w ogarniętej wojną Ukrainie.

Policjanci dziękują wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na apel mundurowych i hojnie dostarczali środki medyczne, higieniczne, koce oraz odzież. Odzew na apel był ogromny – to pokazuje, jak wielkie serce mają śremianie, którzy nie są obojętni na cierpienia sąsiadów zza wschodniej granicy.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe