17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWasz złom i elektrośmieci to dla nich wsparcie
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Wasz złom i elektrośmieci to dla nich wsparcie

Ochotnicza Straż Pożarna w Mchach ogłasza kolejną już zbiórkę złomu i elektrośmieci, które nie są potrzebne mieszkańcom, a dla nich oznaczają konkretne pieniądze na doposażenie jednostki.

W drugą sobotę kwietnia (9 kwietnia) straż pożarna w Mchach organizuje zbiórkę złomu oraz elektronarzędzi. – Jeśli posiadasz niepotrzebny złom, elektrośmieci skontaktuj się nami przez stronę na Facebooku lub zadzwoń do nas – mówi Daniel Kaźmierczak z OSP Mchy.

Strażacy nie tylko odbiorą ten zalegający złom i elektrośmieci sprzed remizy, ale także w razie konieczności, podjadą pod wskazany przez osobę zgłaszającą adres, by osobiście odebrać te przedmioty.

Strażacy chcą uniknąć sytuacji rzucania oskarżeń o kradzież złomu, dlatego zwracają się z apelem do potencjalnych ofiarodawców. – Prosimy o nie wystawianie złomu przed posesję w dniu zbiórki bez uprzedniego kontaktu z nami – przekazuje Kaźmierczak.

Ochotników z Mchów można znaleźć na Facebooku oraz w sprawie zbiórki kontaktować się z nimi pod numerami telefonów: Daniel: 607 225 489, Paweł: 505 526 519.

Źródłofot. Pixabay
Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe