27.2 C
Śrem
niedziela, 14 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremPierwszy dzień wiosny w Klubie Senior+
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Pierwszy dzień wiosny w Klubie Senior+

Aż chce się zaśpiewać „Wiosna – ach to ty” Marka Grechuty. I właśnie między innymi muzycznie spędzili pierwszy dzień wiosny członkowie Klubu Senior+.

Można ten dzień podsumować również utworem „Hulali po polu i pili kakao” z repertuaru Majki Jeżowskiej. Choć przyznajmy tu szczerze, że seniorzy hulali nie po polu, a po parku i nie pili kakao a słodką kawę.

fot. D. Górna

W poniedziałek, 21 marca w Klubie Senior+ bardzo radośnie i zarazem aktywnie powitano wiosnę. Seniorzy zostali zaproszeni do udziału w grze terenowej „W poszukiwaniu wiosny”. Gra polegała na rozwiązaniu 20 zadań. Trzeba było na przykład odnaleźć żyrafią ławkę i zaśpiewać na niej piosenkę o wiośnie. Zrobić zdjęcia jak największej liczbie parkowych zwierząt czy poszukać w trawie stokrotek. Nam najbardziej spodobało się to, które zachęcało do tego, by podnieść do góry ręce i wykrzyczeć „Jak ja bardzo kocham życie”.

fot. D. Górna

Po spacerze był czas na chwilę relaksu, kawę i słodką przekąskę. Pogoda była tego dnia fantastyczna. Idealna do posadzenia wiosennych roślin. I właśnie na pracach przy bratkach zakończyli pierwszy dzień wiosny śremscy seniorzy.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe