15.6 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportLeopol sponsorem Warty
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Leopol sponsorem Warty

Leopol to kolejna duża firma, która dołącza do grona sponsorów Warty Śrem. Stosowną umowę podpisali Piotr Prewicz – prezes firmy ze Zbrudzewa, oraz prezes śremskiego klubu Dominik Sworowski.

Umowa o sponsoringu i wzajemnej współpracy podpisana została w miniony piątek na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Cieszę się, że w tych trudnych czasach udało nam się pozyskać kolejnego, dużego partnera, jakim bez wątpienia jest firma Leopol – powiedział prezes Dominik Sworowski. – Umowa, którą zawarliśmy pomoże nam realizować kolejce cele i przyczyni się do dalszego rozwoju klubu, a jednocześnie przyniesie korzyści obu stronom – dodał.

Leopol sponsorem Warty
Umowę podpisali Piotr Prewicz – prezes firmy Leopol oraz Dominik Sworowski – prezes śremskiego klubu

Warta może liczyć na stały, comiesięczny przelew na klubowe konto (nie ujawniono kwoty – przyp. red.), a firma Leopol będzie mogła oficjalnie wykorzystywać swoją nazwę jako sponsor. Logo Leopolu pojawi się na klubowych koszulkach, a banery reklamowe pojawiać się będą na meczach drużyny seniorów, czy innych imprezach sportowych organizowanych przez Wartę. Klub zobowiązał się także do udostępnienia hali pracownikom, a także zapewnił pomoc przy organizacji zakładowych mistrzostw. Na rabaty na udział w obozach, półkoloniach, czy klubowych składkach mogą liczyć pracownicy i ich dzieci.

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na takie wsparcie dla klubu, który ma już 100-letnią historię i cieszymy się, że możemy ją tworzyć razem z Wartą – powiedział Piotr Prewicz, prezes Leopola. – Zatrudniamy aktualnie 940 pracowników, wśród których są także tacy, którzy posyłają swoje dzieci na zajęcia piłkarskie właśnie do Warty dlatego tym bardziej chcemy wspierać klub z takimi tradycjami. Jednocześnie otwieramy się na nowych pracowników i zapraszamy na drzwi otwarte do naszej firmy – dodał.

A to ciekawe