3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Mieszkanka Zaborowa wyróżniona przez ministra

Mieszkanka Zaborowa wyróżniona przez ministra

Wspaniałe wieści płyną z Warszawy. Dr Beata Szymańska z Zaborowa w gminie Książ Wlkp., została powołana przez wicepremiera Henryka Kowalczyka do Rady Kobiet przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Beata Szymańska na co dzień jako sekretarz, zaangażowana jest w prace stowarzyszenia „Zaborowo nasza wieś dawniej i dziś”. I właśnie to zaangażowanie zostało docenione przez wicepremiera Henryka Kowalczyka, który powołał panią Beatę do Rady Kobiet. Mieszkanka Zaborowa została przedstawicielką kobiet działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Beata znalazła się w gronie 20 kobiet, które będą doradzać ministrowi. Moja żona do swych priorytetów zalicza dbanie o aktywizację kobiet na wsi oraz pielęgnację dziedzictwa narodowego – z dumą podkreśla mąż – Tomasz Szymański

Pani Beata wyróżnienie odebrała 8 marca, czyli w dniu kobiet, który jednocześnie jest dniem jej imienin, co dodatkowo wpłynęło na wagę chwili.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...