17.1 C
Śrem
sobota, 2 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaMateriał partneraDzieje się w Poznaniu! Najbliższe wydarzenia kulturalne.
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Dzieje się w Poznaniu! Najbliższe wydarzenia kulturalne.

Poznań to stolica Wielkopolski, w której nie można się nudzić. Co rusz organizowane są tu wydarzenia kulturalne, jak koncerty czy festiwale, a miasto nieustannie rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Bez wątpienia każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Wydarzenia w Poznaniu

Poznań nigdy nie stoi w miejscu! Ciągle zapraszani są artyści z różnych stron Polski i świata, co szczególnie ułatwia oddalony o 3 godziny jazdy Berlin. Wydarzenia napędzają pozytywnie zakręceni i kreatywni ludzie oraz wszelkie kluby z muzyką oraz przestrzenie pracy twórczej. Niezależnie od Twoich upodobań, na pewno wybierzesz coś spośród interesujących wydarzeń odbywających się w Poznaniu.

Dodatkowo na stronie możesz kupić bilety na wydarzenia w Poznaniu. Gwarantuje Ci to szybką transakcję, większy wybór miejsc i brak przymusu stania w kolejkach do kasy.

Co się dzieje w Poznaniu?

W zeszłym tygodniu mieszkańcy stolicy Wielkopolski mieli do wyboru szeroki wachlarz wydarzeń: oglądanie spektakli Polskiego Teatru Tańca, skorzystanie z nieograniczonych możliwości ruchowych, a także słuchanie muzyki, w tym wielu ciekawych włoskich przebojów. Co czeka nas w tym tygodniu?

Poniedziałek, 21 lutego

After School Lazy Monday #8

Poniedziałek w szkole był stresujący, a może oblałeś kolosa? Masz teraz okazję na wyluzowanie się i doładowanie baterii na resztę tygodnia. Dodaj trochę kolorów szarym poniedziałkom i przełam rutynę! Zabaw się z lokalnymi muzykami i popijaj Red Bulla, dodając sobie energii już na początku nowego tygodnia! Nie daj się ponurym poniedziałkom!

Start: 21.00

Miejsce: Schron

Wstęp: 10 zł

Wtorek, 22 lutego

Nowi Mistrzowie: Acid Groove

Koncert został przeniesiony z 14 grudnia ze względu na wzmożoną liczbę zachorowań na covid. Acid Groove to polski zespół muzyczny, który nie ogranicza się do jednego konkretnego gatunku – w jego piosenkach rock miesza się z jazzem, a elektronika z fusion i wieloma innymi gatunkami. Poznaj hity grupy muzycznej czerpiącej inspiracje od zachodnich piosenkarzy!

Start: 20.00

Miejsce: Blue Note Jazz Club

Bilety:
40 zł – normalne
20 zł – ulgowe (szkolne, studenckie, seniorskie)

Środa, 23 lutego

Wieczór z przyjaciółmi

Wino na Kieliszki co środę zaprasza na miłe wieczory z degustacją. Sympatyczna oferta dotyczy każdej grupy przyjaciół, niezależnie od ilości osób. Za jedyne 130 zł otrzymasz butelkę wina do wyboru spośród czterech propozycji. Bo przecież środa to taki mały piątek, prawda? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa w tygodniu!

Start: 18.00

Miejsce: Wino na Kieliszki

Koszt: 130 zł

Czwartek, 24 lutego

Joga

Zajęcia wspaniale rozluźniają po pracy i przygotowują do wyzwań kolejnych dni. Praktykuj dynamiczne układy, łącząc je z głębokim oddechem i integracją z uczestnikami. Zajęcia są dostosowane do potrzeb każdego uczestnika, aby ćwiczenia nie były zbyt przeciążające, a jednocześnie dawały jak największe efekty.

Start:18.00

Miejsce: Dom Tramwajarza – Sala Amarantowa

Koszt: 30 zł – jedne zajęcia, 100 zł – karnet

Piątek, 25 lutego

GLITCHED 004: NN

Oczekiwana przez wielu młodych impreza z paryskim DJ-em i producentem NN w końcu się odbędzie. Na żywo odbywa się łączenie gatunków takich jak techno, noise, industrial, EBM oraz drum and bass, dokładając do nich obrazy rodem z filmów sci-fi.

Start: 23:55

Miejsce: Schron

Koszt: 30 zł przed 1.00, 40 zł po 1.00

Imprez jest pełno, także na pewno się nie wynudzisz i znajdziesz dla siebie coś, co Ci się spodoba i do czego będziesz wracać pamięcią. Przejrzyj pełną ofertę wydarzeń na ten tydzień i baw się do białego rana!

A to ciekawe