27.2 C
Śrem
niedziela, 14 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaKoncert na dwie harfy i skrzypce
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Koncert na dwie harfy i skrzypce

Dnia 19 marca o godz. 19 Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Magia strun”. Tego dnia królować będzie harfa elektryczna i celtycka oraz skrzypce klasyczne i elektryczne.

– Na scenie zagości fuzja talentu, wdzięku i mody a wirtuozerskie prowadzenie strun przez artystów w połączeniu z ich anielskimi głosami oraz grą świateł na scenie sprawią, że utwory nabiorą nowego niezapomnianego brzemienia i przeniosą widza w zupełnie inny wymiar – czytamy na stronie organizatorów.

Tego dnia wystąpią: Jadwiga Tomczyńska (harfa elektryczna, śpiew), Barbara Szelągiewicz (skrzypce klasyczne i elektryczne) oraz śpiewający harfista Michał Zator (harfa celtycka). Koncert poprowadzi Renata Brukiewicz.

Repertuar koncertu obejmuje tematy z gatunku muzyki popularnej, estradowej oraz filmowej w autorskich aranżacjach. Słuchacze przeniosą się w świat ekranizacji baśni oraz filmów nagrodzonych Oskarami.

Usłyszycie Państwo utwory z filmów „James Bond” i „Król Lew”, muzykę Leonarda Cohena, Zbigniewa Wodeckiego oraz Seweryna Krajewskiego a także „Shallow”, „Stand by me” i „Dont Worry be happy”.

Bilety w cenie:
– do dnia 28.02.2022 r. (przedsprzedaż) – 70 zł
– od dnia 01.03.2022 r. – 80 zł.

Do nabycia w BOK ŚOK, kasie Kinoteatru Słonko oraz poprzez serwis bilety24.pl pod linkiem.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego.

A to ciekawe