14.8 C
Śrem
sobota, 21 maja, 2022

Strona główna Sport Biorą udział w zgrupowaniu kadry
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Biorą udział w zgrupowaniu kadry

Ośmioosobowa reprezentacja Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta przebywa na zgrupowaniu kadry Wielkopolski w Głuchołazach.

Wydział wyszkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego podał nazwiska zawodników i zawodniczek z całego województwa, którzy wytypowani zostali i zaproszeni na obóz kadry do Głuchołaz. Wśród powołanych znalazło się siedmiu reprezentantów Śremskiego Klubu Bokserskiego: Magdalena Lange, Marta Skałecka, Miroslava Lisovenko, Nadia Pulcidis, Aleksander Kilanowski i Stanisław Musielak.

Cieszymy się, że nasi zawodnicy zostali zauważeni i powołani na zgrupowanie kadry Wielkopolski, gdzie będą mieli okazję trenować i sparować z najlepszymi w województwie – mówi Krzysztof Lewandowski, trener i kierownik śremskiej sekcji.

Od 21 stycznia kilkudziesięcioosobowa ekipa zameldowała się w ośrodku Baneroza, gdzie przed dziewięć dni trenować będzie pod okiem trzyosobowej kadry trenerskiej. Jej koordynatorem jest trener Marek Szymański, a wśród trenerów wspierających znaleźli się Patryk Klupś z Warty i Jakub Czaprowicz z Akademii Sportu z Gniezna.

Naszych podopiecznych czeka okres ciężkiej, wytężonej pracy, która z pewnością zaprocentuje – mówi trener Krzysztof Lewandowski. – Cała ekipa wraz z trenerem Patrykiem wraca z Głuchołaz 29 stycznia – dodał.

A to ciekawe

Policjant udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Nietrzeźwy miał prawie 2 promile

Sytuacja miała miejsce dziś, tj. 20 maja na ul. Chłapowskiego, między blokami w Śremie. Łukasz Góra poruszając się samochodem niemal zderzył się z pijanymi...

Pożar traktora w Rusocinie

W piątek, o godzinie 11.25 wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Rusocinie. Zgłaszający poinformował o pożarze traktora, który znajdował...

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

- W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z...