4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnalePoszukiwani – zatrzymani

Poszukiwani – zatrzymani

Trzy osoby poszukiwane do odbycia kar pozbawieni wolności zostały zatrzymane przez policjantów ze Śremu.

30, 34 i 51-latek w ostatnich dniach zostali zatrzymani przez śremskich kryminalnych oraz policjantów patrolówki, celem doprowadzenia ich do aresztu, gdzie mają spędzić miesiące oraz lata za przestępstwa, jakich się dopuścili.

30-latek został zatrzymany 23-stycznia przez mundurowych z prewencji. Było on poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Mężczyzna był ścigany z powodu niezgłoszenia się do aresztu celem odbycia kar więzienia: roku za włamanie i 10 miesięcy za oszustwo.

17 stycznia z kolei w ręce kryminalnych wpadł 34-letni alimenciarz, który uporczywie miga się od płacenia zasądzonych alimentów. Sąd wydał za nim list gończy, gdyż ten nie stawiał się do aresztu celem odbyci 5 miesięcy kary za nielimentację.

Ostatni na liście zatrzymanych jest jednocześnie najstarszym z tej trójki. 51-letni śremianin został przez sąd skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież, jakiej się dopuścił. Oczywiście z własnej woli do aresztu nie zamierzał się stawić, więc wydany został za nim nakaz doprowadzenia.

Teraz cała trójka odsiedzi swoje wyroki.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...