24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaAnna Wyszkoni wystąpi w Śremie
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Anna Wyszkoni wystąpi w Śremie

Któż z nas nie zna przebojów „Czy ten pan i pani”, „Wiem, że jesteś tam” czy „Oczy szeroko zamknięte”? Anna Wyszkoni ma w swoim dorobku olbrzymią ilość przebojów i nagród oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Tuż przed Walentynkami, 13 lutego na jej koncert zaprasza Śremski Ośrodek Kultury.

Solowe albumy artystki „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych. Natomiast krążek „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat.

Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie” , „Oczy szeroko zamknięte” i wiele innych – czytamy na stronie ŚOK.

Koncert w Śremie będzie recitalem z okazji 25 – lecia działalności artystycznej. W 2021 roku Wyszkoni obchodziła jubileusz swojej pracy twórczej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pod tytułem „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki, jak i premierowe utwory.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 13 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego.

Bilety w cenie 120 do nabycia w BOK ŚOK, kasie Kinoteatru Słonko oraz pod linkiem bilety24.pl linkiem

A to ciekawe