24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaKinoArt zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Kurdej-Szatan
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

KinoArt zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Kurdej-Szatan

Szykuje się kolejna gratka dla miłośników polskiego kina. Już wkrótce do Śremu zawita aktorka Barbara Kurdej-Szatan. Towarzyszyć jej będzie Magdalena Bober, autorka książki „Jak to się stało? … i ile było w tym przypadku?”, która opowiada o inspirującym życiu i niezwykłej drodze do kariery „szatańskiej” blondynki.

To kolejne ciekawe spotkanie autorskie organizowane przez KinoArt. Przypomnijmy bowiem, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia do Śremu ponownie zawitała niezwykle pozytywna osoba – Urszula Dudziak. Artystka opowiadała o swojej najnowszej książce „Wyśpiewam wam więcej”, która jest zbiorem anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej piosenkarki. Wieczór okraszony był zabawnymi opowiastkami z życia artystki.

fot. D. Górna

Kolejny zaplanowany przez KinoArt wieczór, zapowiada się równie interesująco. W czwartek, 27 stycznia w Śremie zjawi się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorce towarzyszyć będzie Magdalena Bober, która jest autorką książki „Jak to się stało? … i ile było w tym przypadku?”. Pozycja ta opowiada o inspirującym życiu i niezwykłej drodze do kariery „szatańskiej” blondynki.

Książka przedstawia inspirującą historię dziewczyny, która wyciska życie jak cytrynę, ufa sobie, szczerze kocha ludzi, zaraża pozytywnym myśleniem, a błędy traktuje wyłącznie jak lekcje. I mówi, jak było naprawdę – otwarcie, szczerze i uczciwie, bez filtrów i upiększania

Uczestnicy tego spotkania poznają odpowiedź na pytania: jak to się stało, że dziewczyna z niewielkiego miasta, bez znajomości w świecie show-biznesu, a także bez pomocy sztabu specjalistów stała się jedną z największych gwiazd w Polsce? Jak to możliwe, że od niemal dekady jej popularność nie maleje? Co sprawiło, że „blondynka z reklamy” z powodzeniem gra w teatrze, filmach i serialach, ma miliony obserwatorów w mediach społecznościowych, a przy tym jest szczęśliwą żoną i mamą?

Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny. Początek zaplanowano na godzinę 18.00. Zaproszenia można rezerwować pod nr: 730 009 154.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe