24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościBędą dwa koncerty noworoczne !
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Będą dwa koncerty noworoczne !

Dnia 22 stycznia w sali widowiskowej przy Muzeum Śremskim odbędą się aż dwa koncerty noworoczne „Muzyka łączy pokolenie”. Wydarzenie przyciągnęło sporą grupę zainteresowanych. Bilety na pierwszy koncert na godzinę 19:30 zostały już wysprzedane, a organizatorzy podjęli decyzję o dodatkowym występie artystów.

– Kochani melomani !!! W związku z dużym zainteresowaniem koncertem noworocznym, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy dodatkową godzinę tego niezwykłego wydarzenia. Zapraszamy Was na godzinę 16:00 – czytamy na stronie ŚOK.

Ci z Państwa, którzy jeszcze nie zakupili biletów warto przypomnieć, że tego dnia na scenie wystąpią: Ksenia Shaushyswilli, Emilia Zielińska, Mariusz Adam Ruta oraz Mirosław Niewiadomski. Solistom towarzyszyć będzie zespół kameralny BOGNABAND, który poza własną działalnością koncertową i współpracą z solistami, związany jest także z Teatrem Wielkim i Muzycznym w Łodzi, Filharmonią i Akademią Muzyczną w Łodzi. Koncert poprowadzi prezenterka Renata Brukiewicz.

– Powitamy Państwa w rytmach walca Straussa wykonanego po królewsku. Jak na zacny noworoczny koncert przystało, na scenie zagoszczą efektowne melodie najsłynniejszych operetkowych arii, czardasze zabarwione węgierskim folklorem i cygańską nutą, skoczna polka zaprosi nas na bal a największe światowe szlagiery musicalowe i festiwalowe dopełnią całości. Nie zabraknie także pewnych żartobliwych elementów rodem z wiedeńskiej filharmonii, w tym z udziałem publiczności, inspirowanej przez muzyków – zachęcają organizatorzy.

Bilety:

  • do dnia 31.12.2021 r. – bilety w cenie 75 zł,
  • od dnia 01.01.2022 r. – bilety w cenie 85 zł.

Bilety na koncert o godzinie 16:00 do nabycia w biurze obsługi klienta ŚOK, w kasie kina Słonko oraz poprzez system bilety24.pl pod linkiem.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

A to ciekawe