24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportZnamy pucharowe pary
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Znamy pucharowe pary

Za nami losowanie par I rundy rozgrywek o Puchar Green Bike Ligi. Już w ćwierćfinale trafić na siebie mogę Breeding Center i PUH Cynk.

Oficjalne losowanie odbyło się 21 grudnia w siedzibie Śremskiego Sportu. Przeprowadzili je Krzysztof Lewandowski z ramienia organizatora i redaktor naszego tygodnika Maciej Fujak, który prowadzi relacje live na swoim profilu FB Fujigol.pl.

W zmaganiach o pucharowe trofeum weźmie udział 16 zespołów, co sprawiło, że turniejowa drabinka ułożyła się samoistnie od spotkań 1/8 finału. Ciekawych par nie brakuje. Wydaje się, że spośród trójki faworytów najłatwiejszą drogę do finału ma Totem. Na „dzień dobry” zagra z Proxicomem, a potem ze Znak Big Futsal bądź Raitechem. W półfinale rywal także nie powinien być wymagający, bo najmocniejsza z potencjalnych rywali jest na papierze ekipa Turtlesów, która zagra w grupie mistrzowskiej.

Mocniejsza jest druga „połówka” pucharowej drabinki. Już w ćwierćfinale trafią na siebie najprawdopodobniej Breeding Center i PUH Cynk, chyba, że ci pierwsi odpadną w starciu z Amareną, a drudzy z Ucho Prezesa, co byłoby dużym zaskoczeniem. W półfinale Breeding Center bądź PUH Cynk może trafić na Wangę, która wcale nie będzie miała łatwo w starciu z Ostrowem. Jeśli je przejdzie zagra ze zwycięzcą meczu Kreacja – Grzybek Ogrody.

Mecze 1/8 finału zaplanowano na 15 stycznia.

PARY 1/8 FINAŁU
PHU FIEDLER – ŚF CREW
TURTLESY – INSTALATOR
PROXICOM – TOTEM
ZNAK BIG FUTSAL – RAITECH
AMARENA – BREEDING CENTER
PUH CYNK – UCHO PREZESA
WANGA – OSTROWO
KREACJA – GRZYBEK OGRODY

 

A to ciekawe