10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremŚwiąteczne podarki dla podopiecznych Klubu Senior+

Świąteczne podarki dla podopiecznych Klubu Senior+

Przedświąteczny poniedziałek przyniósł niespodziankę dla podopiecznych Klubu Senior+. Podczas porannych zajęć, seniorów odwiedził burmistrz Adam Lewandowski. Były życzenia i słodkie podarki.

W poniedziałek, 20 grudnia do Klubu Senior+ zawitał burmistrz. Przybył, by życzyć seniorom zdrowych i spokojnych świąt. Dla każdego uczestnika zajęć wspólnie z OPS przygotował świąteczne podarki.

Tego dnia w klubie seniora odbywały się zajęcia szachowe. Nad ich przebiegiem czuwał Piotr Hoffmann. Seniorzy próbowali także swoich sił w grze w karty. Do gry dołączył sam burmistrz.

fot. D. Górna

Z kolei panie tego dnia skupiły się na pracach przy rękodziele. W jednej z sal powstawały przepiękne włóczkowe anioły. Tutaj także zajrzał włodarz Śremu. – W ten sposób pragnę podziękować seniorom za ich aktywność. Chcę także zachęcić do korzystania z wszelkich dostępnych form aktywności dla seniorów. Bo to nie tylko Klub Senior+. Śremscy seniorzy znajdą dla siebie miejsce także w Śremskim Sporcie, w Muzeum Śremskim, Ośrodku Kultury czy w Bibliotece. Uważam, że niektórzy seniorzy mają więcej energii niż niejedni 30, 40-latkowie. Powinniśmy z nich brać przykład – podkreślał Adam Lewandowski.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...