10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportTegoroczne ostatki

Tegoroczne ostatki

W najbliższy weekend w hali Śremskiego Sportu odbędą się ostatnie w tym roku mecze w ramach halowej Green Bike Ligi.

Zespoły zakończą tym samym rundę eliminacyjną, po której 8 najlepszych ekip (po 4 z grupy A i B) utworzą grupę mistrzowską i w niej już w Nowym Roku powalczą o tytuł i miejsca na podium.

W sobotę odbędą się pojedynki grupy B. Pewni awansu są już PUH Cynk i Totem, które po 5 kolejkach mają komplet. O 17.30 oba zespoły zagrają między sobą o pierwsze miejsce w grupie i będzie to przetarcie przed drugą fazą rozgrywek. Turtlesy, Kreacja i Proxicom bić się będą z kolei o dwa pozostałe miejsca premiowane grą w najlepszej „ósemce” ligi. W najlepszej sytuacji jest Proxicom, który starcia z najlepszymi ekipami w tej grupie ma już za sobą.

Z kolei w niedzielne popołudnie rozegrane zostaną ostatnie spotkania w grupie A. Breeding Center i Wanga awans mają już w kieszeni, a o 16.30 czeka ich bezpośrednie starcie o pierwsze miejsce. Jednego punktu potrzebuje Amarena, która zagra ze Śremskimi Fanatykami i Ostrowem. Liczą się jeszcze Ostrowo i Znak Big Futsal.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...