15.6 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZaginął Lech Bajstok. Policja i straż pożarna rozpoczęły poszukiwania
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zaginął Lech Bajstok. Policja i straż pożarna rozpoczęły poszukiwania

W piątek 17 grudnia policjanci z KPP Śrem wraz ze strażakami OSP z terenu gminy Śrem rozpoczęli akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny.

Piątkowego poranka sprzed Komendy Powiatowej Policji w Śremie wyruszył konwój wozów strażackich kilku ochotniczych jednostek straży pożarnej oraz policyjnych radiowozów. Kawalkada pojazdów udała się w rejon Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie, gdzie prowadzona jest akcja poszukiwawcza zaginionego Lecha Bajstoka.

Niezależnie od trwania poszukiwać przez służby policja zwraca się z prośbą do mieszkańców o wszelkie informacje nt. zaginionego. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Lecha Bajstoka, prosimy o kontakt ze śremską policją. Można dzwonić pod nr tel. 47 77 342 11 albo 112 – apeluje śremska policja.

Lech Bajstok - zaginiony
fot. KPP Śrem

Lech Bajstok po raz ostatni widziany był 5 grudnia kiedy wychodził ze swojego miejsca zamieszkania (Domu dla Osób Bezdomnych w Śremie). Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, kurtkę zimową koloru szaro-brązowego, polar koloru czarnego i półbuty również koloru czarnego. Zaginiony ma 56 lat, jest wysoki (około 190 cm wzrostu) oraz szczupłej budowy ciała.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe