4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleDachowanie w Mchach. Za kierownicą pijany

Dachowanie w Mchach. Za kierownicą pijany

Około godziny 13.30 we wsi Mchy w gminie Książ Wielkopolski miało miejsce dachowanie samochodu osobowego. W wyniku dachowania jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala. Jak się okazało, za kierownicą samochodu znajdował się pijany.

Dzisiejszego popołudnia, przed godziną 13.30 rozległa się syrena alarmowa w Mchach oraz Książu Wlkp. Strażacy zostali postawieni w stan alarmu z powodu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ternie wsi Mchy. Tam auto osobowe wypadło z drogi i dachując wleciało na terenie jednej z posesji.

Na miejsce oprócz strażaków ochotników udały się również zastępy JRG Śrem, pogotowie ratunkowe z Borku Wlkp. oraz patrol policji. Kiedy służby dotarły na miejsce, kierujący samochodem osobowym mężczyzna był poza pojazdem. Ratownicy opatrzyli obywatela Gruzji, a następnie zajęła się nim załoga pogotowia ratunkowego, która przetransportowała mężczyznę do szpitala w Jarocinie.

Poszkodowany, jak się okazało, znajdował się pod wpływam alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie Gruzina miało wykazać ponad 1 promil.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...