14.8 C
Śrem
sobota, 21 maja, 2022

Strona główna Aktualności Śrem Chcą dać dzieciom radosne święta
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Chcą dać dzieciom radosne święta

Strefa Walki Śremski Sport przy współpracy ze Śremskim Klubem Bokserskim przyłączyli się do akcji zainicjowanej przez zawodowego pięściarza Damiana Wrzesińskiego, który chce dać dzieciom z oddziału onkologii poznańskiego szpitala weselsze święta.

– Cel akcji jest szczytny i polega na tym aby, wnieść trochę radości na święta dzieciom z oddziału onkologii – podkreślają organizatorzy zbiórki.

Śremska zbiórka wystartowała w poniedziałek, 29 listopada i potrwa do 10 grudnia. – Akcja polega na zbieraniu różnych „fantów”, które rozweselą dzieciaki. Są to głównie zabawki – pluszaki, puzzle, kredki, klocki – tłumaczy Olga Klupś, koordynatorka akcji.

Chcą dać dzieciom radosne święta

Poza Śremskim Sportem w akcję włączyły się także Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego w Śremie oraz Przedszkole Mali Przyrodnicy. Podarunki można zostawiać w specjalnie przygotowanych pudełkach.

– Liczymy na to, że pomożecie nam umilić dzieciakom ten ciężki czas. W razie pytań bądź chęci pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 665 542 378 lub na adres e-mail: boks.srem@gmail.com. Pamiętajcie! Dobro wraca! – dodaje Olga Klupś.

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Policjant udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Nietrzeźwy miał prawie 2 promile

Sytuacja miała miejsce dziś, tj. 20 maja na ul. Chłapowskiego, między blokami w Śremie. Łukasz Góra poruszając się samochodem niemal zderzył się z pijanymi...

Pożar traktora w Rusocinie

W piątek, o godzinie 11.25 wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Rusocinie. Zgłaszający poinformował o pożarze traktora, który znajdował...

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

- W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z...