16.2 C
Śrem
piątek, 20 maja, 2022

Strona główna Aktualności Książ Wlkp. Świąteczne warsztaty w ksiąskim centrum kultury
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Świąteczne warsztaty w ksiąskim centrum kultury

Centrum Kultury w Książu Wlkp. zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach świątecznych, które zaplanowano na 7 i14 grudnia.

Ksiąskie CK zaprasza małych i dużych miłośników rękodzieła do udziału w warsztatach plastycznych. Podczas zajęć uczestnicy będą przygotowywać różne świąteczne dekoracje.

Pierwsze zajęcia pn. „Warsztaty świąteczne z Agatą” odbęda się 7 grudnia w Centrum Kultury. To gratka dla tych, którzy mają ochotę przygotować bożonarodzeniowy wieniec na drzwi. Zajęcia poprowadzi Agata Weiss-Nowak!

Koszt – 30 zł/osoba. – W tej cenie uwzglęniliśmy wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do przygotowania wieńca. Ilość miejsc jest ograniczona, warto więc się pospieszyć! – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty dla dzieci

Kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży zaplanowano na 14 grudnia.

– Przy naszej pomocy będziecie mogli wykonać: dekoracje z masy solnej, świąteczny stroik, kulę śnieżną w słoiku czy świąteczny świecznik. Szykuje się bardzo twórcza zabawa – zapewnia Mariola Kaźmierczak.

Początek warsztatów o godzinie 16.30. Koszt – 5 zł/os.

Świąteczne warsztaty w ksiąskim centrum kultury

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Motocyklem wbił się pod samochód. Trafił do szpitala

Dziś to już drugie zdarzenie na tym odcinku drogi wojewódzkiej. Wcześniej na centrum ogrodniczego zderzyły się dwa pojazdy. Teraz do niego doszło na wysokości...

Sikorskiego. Zderzenie dwóch aut na prostej

Służby informacje o zderzeniu pojazdów otrzymały około godziny 9.30. Ze zgłoszenia wynikało, że na prostym odcinku drogi wojewódzkiej 310 w Psarskiem doszło do zderzenia...

Zaproszenie na Książkę z autografem – The Wind Of Change

Muzeum Śremskie wraca z cyklem spotkań z autorami książek. – Wracamy w nieco zmienionej formule i w nowej, atrakcyjnej formie – zapewniają organizatorzy. Pierwsze wydarzenie...