3.5 C
Śrem
piątek, 28 stycznia, 2022
Strona główna Aktualności Wkrótce rusza lodowisko. Śremski Sport zaprasza na mikołajkowy weekend
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Wkrótce rusza lodowisko. Śremski Sport zaprasza na mikołajkowy weekend

W najbliższy weekend 4 i 5 grudnia warto wybrać się na obiekty Śremskiego Sportu. Nadciągają Mikołajki ze Śremskim Sportem.

Tradycyjnie w okresie Mikołajek Śremski Sport uruchamia lodowisko. Tym razem zostanie ono uruchomione w sobotę 4 listopada. W związku z tym i trwaniem akcji pod hasłem Mikołajki ze Śremskim Sportem na obiektach będzie kilka atrakcji.

W sobotę 4 grudnia, czyli w dniu otwarcia lodowiska wszystkie dzieciaki z podstawówek i przedszkoli prowadzonych przez gminę Śrem będą mogły wejść na lodowisko płacąc jedynie 50 proc. ceny biletu.

Za darmo natomiast wejdą one na basen w godzinach 16-22, na którym będą mogły bezpłatnie przebywać przez jedną godzinę. Warto o tym pamiętać, bo po przekroczeniu czasu będzie naliczana dopłata wg obowiązującego cennika.

Z kolei niedziela zapowiada się jeszcze ciekawiej. Tego dnia również dla dzieci i młodzieży darmowe wejścia na basen (w godz. 6.30 – 22.00) oraz tańsze wejście na lodowisko, ale to nie wszystko.

W ramach Mikołajków ze Śremski Sportem przewidziano także dodatkowe atrakcje, które będą odbywały się w poszczególnych godzinach. Szczegółowy harmonogram wraz z opisem prezentuje się następująco:

  • 11:00 – 13:00 – zajęcia taneczne dla dzieci;
  • 12:00 – 14:00 – zajęcia na sali sportowej;
  • 13:00 – 15:00 – malowanie twarzy i animacje dla dzieci na bowlingu;
  • 15:00 – 16:00 – zajęcia sportowe dla dzieci /salka fitness;
  • 16:00 – 17:00 – zajęcia bokserskie dla dzieci/strefa walki;
  • 16:30 – 17:00 – animacje dla dzieci na basenie;
  • 17:30 – 18:00 – animacje dla dzieci na basenie.

Przez cały dzień mali uczestnicy „Mikołajek ze Śremskim Sportem” będą mogli poczęstować się słodyczami, a także wziąć udział w konkursie rysunkowym o tematyce świątecznej.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków gminy Śrem.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Radny Emil Majsner drąży temat dotacji sportowych z powiatu

Na początku stycznia pojawiła się lista klubów i stowarzyszeń sportowych, które z budżetu powiatu otrzymały dotacje celowe na dofinansowanie zadania własnego obejmującego tworzenie warunków...

Rząd zaleca poradę w ciągu 48 godzin dla osób 60+ z Covid. Lekarze mówią dość

Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmiany dotyczące badania osób 60+ chorych na COVID-19. Jeśli masz więcej niż 60 lat, lekarz POZ zbada...

Biorą udział w zgrupowaniu kadry

Wydział wyszkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego podał nazwiska zawodników i zawodniczek z całego województwa, którzy wytypowani zostali i zaproszeni na obóz kadry do Głuchołaz....