3.5 C
Śrem
piątek, 28 stycznia, 2022
Strona główna Aktualności Śrem Do Śremu ponownie zawita Urszula Dudziak
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Do Śremu ponownie zawita Urszula Dudziak

Tuż przed świętami, 18 grudnia do Śremu ponownie zawita niezwykle pozytywna osoba – Urszula Dudziak. Artystka będzie opowiadać o swojej najnowszej książce „Wyśpiewam wam więcej”, która jest zbiorem anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej piosenkarki.

W sobotę, 18 grudnia na zaproszenie KinoArt w Śremie znów zagości Urszula Dudziak. Artystka przedstawi swoją ostatnią książkę „Wyśpiewam wam więcej”. Jak sama przyznaje, jest to opowieść snuta w innym stylu i tempie, opowieść jak koronka.

Z jej słów wyłania się portret silnej kobiety, znającej smak sukcesu, ale i porażki, z wielu nici-wątków powstaje wzór skomplikowany jak samo życie. Składa się nań kolejna porcja muzycznych wspomnień i zabawnych anegdot, refleksja nad codziennością i potężna dawka optymizmu. To właśnie optymizm (poza tenisem i jazzem, rzecz jasna) promuje autorka od pierwszej do ostatniej strony. I nie ma nic przeciwko temu, by tym razem powiedzieć nieco mniej o muzyce, a znacznie więcej o sobie.

Podczas spotkania z Urszulą Dudziak będzie możliwość zakupienia książki z podpisem i dedykacją. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Konieczne jest jednak zarezerwowanie zaproszenia. Można tego dokonać pod nr tel. 730 009 154.

Przypomnijmy, że artystka gościła w Śremie w sierpniu br. Piosenkarka wzięła udział w Festiwalu Gwiazd, podczas którego odsłoniła swoją gwiazdę. Wówczas porwała publiczność i rozśmieszyła do łez. Artystka tego dnia nie śpiewała, lecz zabawiała śremian anegdotami ze swego barwnego życia. Przywiozła również bardzo ważne przesłanie „Kochaj życie i żyj miłością”, bo jak sama mówi, to daje jej niezwykłą energię do działania.

Do Śremu ponownie zawita Urszula Dudziak

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Radny Emil Majsner drąży temat dotacji sportowych z powiatu

Na początku stycznia pojawiła się lista klubów i stowarzyszeń sportowych, które z budżetu powiatu otrzymały dotacje celowe na dofinansowanie zadania własnego obejmującego tworzenie warunków...

Rząd zaleca poradę w ciągu 48 godzin dla osób 60+ z Covid. Lekarze mówią dość

Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmiany dotyczące badania osób 60+ chorych na COVID-19. Jeśli masz więcej niż 60 lat, lekarz POZ zbada...

Biorą udział w zgrupowaniu kadry

Wydział wyszkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego podał nazwiska zawodników i zawodniczek z całego województwa, którzy wytypowani zostali i zaproszeni na obóz kadry do Głuchołaz....