2.1 C
Śrem
czwartek, 27 stycznia, 2022
Strona główna Aktualności Śrem Bo kobiety mają prawa. Zaproszenie dla przyszłych mam
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Bo kobiety mają prawa. Zaproszenie dla przyszłych mam

W sobotę, 20 listopada odbędzie się spotkanie online dla przyszłych mam. Tematem przewodnim będą prawa kobiet w ciąży w czasie epidemii.

Fundacja Matecznik zaprasza przyszłe mamy do udziału w bezpłatnym webinarium z cyklu „Mamy Prawa”, w którym udział weźmie położna Ewelina Stasińska z bloku porodowego Szpitala Powiatowego w Śremie.

Uczestniczki tego spotkania będą miały szansę poznać odpowiedzi na pytania:

  • Jakie procedury/zakazy/nakazy zostały wprowadzone na oddziałach porodowych i położniczych w związku z panującą epidemią?
  • Jak wygląda przyjęcie do szpitala, na co być przygotowanym?
  • Jak zmieniła się sytuacja na sali porodowej?
  • Jak wygląda opieka na oddziale położniczym?

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet spodziewających się dziecka i ich partnerów (mieszkańców Wielkopolski). Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zapisać się pod linkiem.

Projekt „Mamy Prawa 2021” realizowany jest dzięki dotacji otrzymanej z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Źródłofot. pixabay
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

WOŚP 2022. Możesz zdobyć rower Lewandowskiego

30. finał WOŚP tuż tuż. W niedzielę, 30 stycznia wielkie granie. Krówka Mała już dziś prezentuje pierwsze gadżety, które trafiają na licytacje. A wśród...

Chciała uniknąć zderzenia, dachowała

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.20. Na prostym odcinku drogi dachowała toyota yaris. Kobieta, która podróżowała samochodem wyszła z niego o własnych siłach. Wezwano...

Nawrot zostaje. Grupie radnych nie udało się odwołać przewodniczącego

Czworo radnych (Janina Pawełczyk, Jarosław Kaczmarek, Krystian Mejza i Andrzej Michałowski) chciało odwołania Romualda Nawrota z funkcji przewodniczącego rady w Dolsku. Zdaniem tej czwórki przewodniczący...